Zastavte se na chvíli

Když vrcholí pracovní úsilí a úkolů je před vámi ještě mnoho, naučte se udělat si pauzu a načerpat nové síly rychlou relaxací či regenerací. Jak na to? Postačí například vydatný spánek, chvíle s kávičkou či jiným povzbudivým nápojem, který vám opět dodá ztracenou energii. Musíte umět odpočívat a také si například na něčem pochutnat, něčím se […]

Když vrcholí pracovní úsilí a úkolů je před vámi ještě mnoho, naučte se udělat si pauzu a načerpat nové síly rychlou relaxací či regenerací. Jak na to? Postačí například vydatný spánek, chvíle s kávičkou či jiným povzbudivým nápojem, který vám opět dodá ztracenou energii. Musíte umět odpočívat a také si například na něčem pochutnat, něčím se trochu nakopnout. S vynikajícím čajem Tarltonem budete přátelé okamžitě!

Přátelství navěky

Hned, jakmile zalijete nálevový sáček nebo sypanou dávku horkou vodou, ucítíte onu nezaměnitelnou vůni, která pomaličku uniká z kouřícího se šálku. Čaj Tarlton http://www.teaway.cz/c/caj-dle-vyrobce/caj-tarlton a vy, jedinečná vazba a přátelství navěky. To je ale nádhera, která se dobře poslouchá… Ale také, která vám zachutná a pomůže vám k nové síle.