U nás si vyberete tu nejoriginálnější masku

Jste-li pozvaní na dětský karneval, maškarní ples, šibřinky, masopustní průvod nebo tematickou party, zavítejte k nám. Půjčovna kostýmů Praha se nachází rovnou ve dvou pobočkách, a to na ulici Veletržní 1 a Hostýnská 14. Naši kompletní nabídku naleznete také na internetových stránkách, kde si vybranou masku můžete rezervovat dopředu. Naše nabídka je natolik rozsáhlá, že si […]

Jste-li pozvaní na dětský karneval, maškarní ples, šibřinky, masopustní průvod nebo tematickou party, zavítejte k nám. Půjčovna kostýmů Praha se nachází rovnou ve dvou pobočkách, a to na ulici Veletržní 1 a Hostýnská 14. Naši kompletní nabídku naleznete také na internetových stránkách, kde si vybranou masku můžete rezervovat dopředu. Naše nabídka je natolik rozsáhlá, že si vyberete oblek přesně podle svého vkusu a fantazie. K doladění Vaší vizáže do posledního detailu prodáváme celou řadu originálních doplňků.

S maskou od nás překvapíte své okolí

Plánujte rodinnou účast na dětském karnevalu? Zajistěte svým ratolestem ten nejkrásnější kostým! Originalitu, krásu a dokonalou autentičnost naleznete v našich dvou pražských půjčovnách. Nabízíme Vám masky s motivy oblíbených postaviček. Každá holčička se díky nám stane překrásnou princeznou z pohádky a malý chlapeček populárním filmovým superhrdinou. Dokonalým vzhledem svých dětiček se budou pyšnit nejen rodiče ale i babička s dědou. Celou akci si všichni skvěle užijete.