Toužíte po novém odstínu vaší pohovky?

Chcete oživit sedátka židle ve vaší kuchyni? Zjistili jste, že se doma již necítíte tak jako dřív, kdy bylo všechno nové a neokoukané? Nemusíte vyměňovat nábytek ani koberce, stačí jen pozměnit doplňky ve vašem interiéru. Nabízíme vám dekorační a potahové látky, které ihned vykouzlí nové pohodlí domova za pár kaček. Pořiďte svému nábytku nové čalounění […]

Chcete oživit sedátka židle ve vaší kuchyni?

Zjistili jste, že se doma již necítíte tak jako dřív, kdy bylo všechno nové a neokoukané? Nemusíte vyměňovat nábytek ani koberce, stačí jen pozměnit doplňky ve vašem interiéru. Nabízíme vám dekorační a potahové látky, které ihned vykouzlí nové pohodlí domova za pár kaček.

Pořiďte svému nábytku nové čalounění

Na našem webu najdete vždy nové designy záclon, voálů, závěsů, dekorační a potahové látky, ubrusy a dalšího bytového textilu, který zútulní a zmodernizuje váš domov či společenské hotelové haly a restaurační zařízení.

Doplňkový sortiment

Na našem webu najdete vedle látek, také ubrusy, které jsou v několika tvarech, barvách a velikostech. Naše pole působení je široké, a tak nabízíme sortiment pro zútulnění vašeho bydlení v podobě dekorační či potahové látky, záclonky, voálů, řasící stuhy a jiné.