15AH, San Francisco

California, United States.

Send Your Mail At:

info@elitesupport.com

Working Hours

Mon-Sat: 9.30am To 7.00pm

Title

Autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et dolore feugait

Tady chybí alej

Vždycky, když jste se po té cestě procházel, tak jste to měl rovnou před očima a vždycky jste si říkal, jaké by to bylo krásné, kdyby se do vás při procházce mezi poli úporně neopíralo slunce, nýbrž kdybyste se procházel ve stínu korun vzrostlých stromů. A kdyby to ještě ke všemu byly ovocné stromy, tak by to znamenalo, že byste si mohl utrhnout nějaké to jablko, třešeň nebo jeřabinu a ještě byste tak nakrmil místní ptactvo. Zkrátka taková alej anebo stromořadí by zde byla nejenom krásná, ale také nesmírně užitečná. A proto jste se jednoho dne rozhodl, že s tím něco uděláte.

S chutí do toho

V katastru nemovitostí jste si zjistil, že se jedná o pozemek místní obce, a proto jste následující den zašel za starostou, abyste se ho zeptal, zda byste podél polní cesty mohl vysadit alej. A starosta vůči tomu k vašemu překvapení vůbec nic nenamítal a naopak byl rád, že jste ochotný celou věc provést na vlastní náklady. Nakoupil jste proto padesát ovocných http://www.ovocne-kytice.cz/ stromků, kotvicí materiál a potřebné nářadí, v půjčovně dodávek v Brně jste si pronajmul potřebně veliké auto na převoz, a když bylo vše na místě, tak jste se pustil do práce. A po víkendu bylo hotovo.

Tady chybí alej
4.5 (90%)2