Rychlá výroba

Výroba na míru Pokud byste si přečetli nejnovější průzkumy, zjistili byste, že mezi nejžádanější okna v České republice patří plastová okna. Od nových oken, jako ode všeho nového, máme určitá očekávání. Aby tato očekávání byla naplněna, je třeba si vždy pečlivě vybrat výrobce oken a v žádném případě nepodcenit odbornou montáž. Vzít v úvahu jenom parametry […]

Výroba na míru

Pokud byste si přečetli nejnovější průzkumy, zjistili byste, že mezi nejžádanější okna v České republice patří plastová okna. Od nových oken, jako ode všeho nového, máme určitá očekávání. Aby tato očekávání byla naplněna, je třeba si vždy pečlivě vybrat výrobce oken a v žádném případě nepodcenit odbornou montáž. Vzít v úvahu jenom parametry oken, by bylo málo.

Vyhovíme vašim požadavkům

Bezúdržbovost a přijatelná pořizovací cena, to jsou hlavní preference, pro která nás plastová okna lákají. Jsou skvělými produkty zejména pro pasivní a nízkoenergetické domy, neboť mají výborné izolační vlastnosti.

Barevná provedení plastových oken

Plastová okna nemusejí být vždy jen bílá, jak se původně mnozí zákazníci domnívají, ale mohou oplývat celou škálou barevných možností.