Rozhodněte se pro kvalitu!

Eurookna jsou v podstatě dřevěná okna. Technologie jejich výroby, zasklívání, povrchová úprava… však značně pokročily od dob klasických dřevěných oken, jaké známe z minulosti. Dnešní mají vynikající tepelné i zvukově izolační vlastnosti a dlouhou životnost. Na rozdíl od plastových oken zde existuje i možnost renovace, či úpravy při poškození. Kvalitně provedená moderní eurookna od nás, jsou schopna díky […]

Eurookna jsou v podstatě dřevěná okna. Technologie jejich výroby, zasklívání, povrchová úprava… však značně pokročily od dob klasických dřevěných oken, jaké známe z minulosti. Dnešní mají vynikající tepelné i zvukově izolační vlastnosti a dlouhou životnost. Na rozdíl od plastových oken zde existuje i možnost renovace, či úpravy při poškození.
Kvalitně provedená moderní eurookna od nás, jsou schopna díky přesnému dosedání profilů na sebe zabránit únikům tepla, ale na druhou stranu umožňují přece jen určitou nutnou výměnu vzduchu v místnosti i při zavřeném okně. Eurookna tedy nevytvářejí takzvaný tepelný most, čímž zabraňují vyzařování chladu okenního rámu, a tím i jeho rosení.

Rozhodněte se pro kvalitu!

Tradice, inovace a moderna a naše – to jsme my!