Rádio na vaše cesty

Rádio Impuls je nejposlouchanějším rádiem! Nalaďte si rádio ještě dnes a zapojte se do hry „Haló, tady Impulsovi“ a vyhrajte Villu Grátis v hodnotě 3 milionů korun! A pokud znáte někoho, kdo potřebuje pomoc, pak se zapojte do hry „Pošli to dál“ či naopak, pomozte tomu, kdo Vás nějak zaujme.Rádio impuls Vám přináší nepřeberné množství hudby, […]

Rádio Impuls je nejposlouchanějším rádiem! Nalaďte si rádio ještě dnes a zapojte se do hry „Haló, tady Impulsovi“ a vyhrajte Villu Grátis v hodnotě 3 milionů korun! A pokud znáte někoho, kdo potřebuje pomoc, pak se zapojte do hry „Pošli to dál“ či naopak, pomozte tomu, kdo Vás nějak zaujme.
Rádio impuls Vám přináší nepřeberné množství hudby, která zaujme celou Vaši rodinu a spoustu zajímavých informací všeho druhu. Pokud jste velký cestovatel, pak si přijdete na své v pořadu „Cestování s Jirkou Kolbabou“ s cestovatelem, který procestoval 120zemí všech kontinentů, tudíž má co vyprávět.

Fanda a jeho česká banda

Neopomenutelným pořadem na rádio Impuls je „Fanda a jeho česká banda“ s Františkem Matějíčkem. Zde se dozvíte ty nejdůležitější zprávy z domova, ze světa, ze sportu. Jedná se o dvouhodinový pořad, kdy se hraje pouze česká hudba.