Proč chodit daleko

Svého partnera někdo najde na druhém konci republiky či světa, jiný ho má léta v sousedství a neví o něm. Důležité ale je, aby se potkali, ať jsou kdekoli. Musí se potkat, poznat a pak už jim nic nebrání ve společné cestě životem, chtějí-li tedy. Obřad bude nádherný, v zeleni u zámku, hostů bude tak akorát. Zásnubními […]

Svého partnera někdo najde na druhém konci republiky či světa, jiný ho má léta v sousedství a neví o něm. Důležité ale je, aby se potkali, ať jsou kdekoli. Musí se potkat, poznat a pak už jim nic nebrání ve společné cestě životem, chtějí-li tedy. Obřad bude nádherný, v zeleni u zámku, hostů bude tak akorát. Zásnubními prsteny a polibkem pak stvrdí svoji lásku a své manželství.

V manželském svazku pevně

Stejně jako je nádherná síla, kterou vyzařují pevné snubní prsteny, tak je nádherná láska manželská, pro někoho na počátku a pro jiného napořád. Co je zárukou šťastného společného života? Existuje recept? Ne. Všechno je velmi individuální a každý to má nastaveno jinak. Důležitým faktem by mohlo být ale společné souznění, podobná povaha a dostatek empatie a úcty.