Pro rady se obraťte výhradně na nás

Rádi vám doporučíme vhodnou kombinaci základní konstrukce a mříží, tak aby pergola odpovídala jak vašim požadavkům, tak aby plnila svůj účel, ke kterému bude pergola budována. Není nic kompozičně dokonalejšího, než skvěle padnoucí pergoly k domečku! Sedánkové chvíle, na které se nezapomíná Husté mřížkování dokonale zajistí, aby se k vašim sedánkovým chvílím nepřidávali pohledem ani sousedé ani […]

Rádi vám doporučíme vhodnou kombinaci základní konstrukce a mříží, tak aby pergola odpovídala jak vašim požadavkům, tak aby plnila svůj účel, ke kterému bude pergola budována. Není nic kompozičně dokonalejšího, než skvěle padnoucí pergoly k domečku!

Sedánkové chvíle, na které se nezapomíná

Husté mřížkování dokonale zajistí, aby se k vašim sedánkovým chvílím nepřidávali pohledem ani sousedé ani kolemjdoucí. Každý z nás máme rádi soukromí a chceme si odpočinout od zvídavých pohledů sousedů nebo kolemjdoucích chodců. Nejvíce času se pod pergolami tráví na jaře, v létě, a pokud se vyvede i babí léto, tak i na podzim. Proto investovat do pergoly se vyplatí, bude vaším tichým společníkem a sluhou téměř celý rok.