15AH, San Francisco

California, United States.

Send Your Mail At:

info@elitesupport.com

Working Hours

Mon-Sat: 9.30am To 7.00pm

Title

Autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et dolore feugait

Přemýšlíte o převtělení?

O smrti a znovuzrození? Pak pro vás jistě bude zajímavé hinduistické myšlení a náboženství. Tamější vnímání lidí a smrti je totiž zcela opačné než u nás. U nás se zdá být trochu až přímočaré, ale tam rozhodně není. Smrt vidí jako nový začátek a počátek převtělení se do nového těla, podle toho, jak jste žili svůj dosavadní život. Podle toho se také převtělujete do různých těl. Vaše duše tak může přejít opět do lidského těla, ale také si může vybrat zvíře. Není to nic neobvyklého a soudí to právě některý z bohů, který vám na takovouto cestu pomůže se připravit. Proto tito lidé tolik věří ve své bohy a jsou připraveni na vše. http://bohynekali.cz/ Goddess Kálí a i jiné božstvo, ze kterého máte na výběr, jsou zde od toho, abyste o nich dobře smýšleli a nechali si pomoci.

Přečtěte si více informací

Pokud vás něco takového zajímá třeba jenom z toho hlediska, že se o takovýchto věcech chcete dozvědět více, třeba jenom ze zvědavosti či, že se vám toto téma zalíbilo, pak rozhodně hledejte informace na internetu, kde je toho celá hromada. Jak o některých bozích, tak i o celém náboženství a pochopení daného tématu.

Přemýšlíte o převtělení?
4.8 (95%)4