Postele

Přemýšlíte, zda si pořídíte kovové, dřevěné, čalouněné či rozkládací? Navštivte e-shop supersektor.cz a zde vám s výběrem postele kvalifikovaně poradí. Postele Kupříkladu v sortimentu kovových postelí najdete úžasné Postele Rosela. Jsou to kovová dvojlůžka s čelem u hlavy i nohou. Máte možnost kombinovat kovy použité na nohy a čela. Další postelí je dvojlůžko Ramona. Ramona je […]

Přemýšlíte, zda si pořídíte kovové, dřevěné, čalouněné či rozkládací? Navštivte e-shop supersektor.cz a zde vám s výběrem postele kvalifikovaně poradí.

Postele

Kupříkladu v sortimentu kovových postelí najdete úžasné Postele Rosela. Jsou to kovová dvojlůžka s čelem u hlavy i nohou. Máte možnost kombinovat kovy použité na nohy a čela. Další postelí je dvojlůžko Ramona. Ramona je kovová postel s úžasnými masivními dřevěnými prvky. Z čalouněných postelí pak nezapomeňme na čalouněné dvojlůžko Belinda. Na této posteli je velmi zvláštní elegantní a zajímavé řešení čalouněného čela a korpusu, matrace je celoplošně prošitá. Lamelové rošty lůžka jsou polohovací, což je velice praktické. Úložný prostor je přístupný od nohou a k dvojlůžku teď navíc dostanete polštářky zdarma.

Dřevěná postel Andreas

Tento typ postele je vyroben z masivního bukového dřeva. Postel je natřena ekologickým a zdravotně nezávadným lakem.