Poslech, který stojí za to

Ladíte právě nějakou stanici, abyste mohli poslouchat rádio a odreagovat se při poslechu nějaké kvalitní a příjemné hudby, kterou máte rádi? Neváhejte a nalaďte rádio Impuls, bez kterého to nejde! Nabízí vám vše, co od správného a fajnového rádia očekáváte, a to kvalitní hudbu, vtipné a příjemné moderátory, peckovou muziku a zajímavé soutěže. Vše na […]

Ladíte právě nějakou stanici, abyste mohli poslouchat rádio a odreagovat se při poslechu nějaké kvalitní a příjemné hudby, kterou máte rádi? Neváhejte a nalaďte rádio Impuls, bez kterého to nejde! Nabízí vám vše, co od správného a fajnového rádia očekáváte, a to kvalitní hudbu, vtipné a příjemné moderátory, peckovou muziku a zajímavé soutěže. Vše na jednom místě!

Zpívejte a poslouchejte

Rádio je v dnešní době neodmyslitelná věc, bez které by se jen málokdo obešel. Posloucháme doma, po cestě do práce, při učení, při žehlení anebo při dalších činnostech, při kterých se tak úplně ticho nehodí. Hudba nám zkrátka zpříjemňuje život, tak neváhejte a zpříjemněte si jej i vy, a to právě díky našemu rádiu. Bez rádia Impuls to zkrátka nejde, tak neváhejte a zaposlouchejte se i vy!