Pomáháme 24 hodin denně

Udržujte své potrubí v pořádku. Co to znamená? Především, že nebudete do něho házet věci, které tam vůbec nepatří. Pokud to nedodržujete, dojde k jeho ucpání a vznikají následné problémy. To už je nutné ihned volat profesionály. S čištěním kanalizace si snadno poradí. Je však mnohem lepší těmto jevům předcházet. Nikdo jiný by do něho zasahovat neměl, […]

Udržujte své potrubí v pořádku. Co to znamená? Především, že nebudete do něho házet věci, které tam vůbec nepatří. Pokud to nedodržujete, dojde k jeho ucpání a vznikají následné problémy. To už je nutné ihned volat profesionály. S čištěním kanalizace si snadno poradí. Je však mnohem lepší těmto jevům předcházet. Nikdo jiný by do něho zasahovat neměl, aby nedošlo k neštěstí.

Zabraňme ucpávání potrubí
Jakýkoliv problém s vaším potrubím signalizuje, že je třeba volat experty. Přijedou na místo a zjistí, o co se jedná. Zpravidla půjde o ucpávky. Ty umíme rychle a účinně vyřešit. Žádnou závadu nesmíme podcenit. Je lepší zavolat zbytečně než naopak.

Nikdy nezasahujte do potrubí
Vyskytly se u vás problémy s kanalizací a chcete se sami přesvědčit, proč tomu tak je? Radíme dobře, abyste požádali odborníky o revizi. Je lepší za tuto službu zaplatit než potom platit vysoké náklady za odstranění havárie.