Perfektní kurzy angličtiny pro děti

nabízené Jazykovou školou Rybička Praha fungují už léta a dosahují výborných výsledků. Velký podíl na tom jistě má precizně zpracovaná metodika výuky, která preferuje hravou a zábavnou formu a střídání aktivit. Učení děti rozhodně nenudí, a tak neztrácejí pozornost. Malé skupinky a kvalitní lektoři jsou další zárukou vysoké kvality kurzů. Výuka angličtiny pod vedením zkušených […]

nabízené Jazykovou školou Rybička Praha fungují už léta a dosahují výborných výsledků. Velký podíl na tom jistě má precizně zpracovaná metodika výuky, která preferuje hravou a zábavnou formu a střídání aktivit. Učení děti rozhodně nenudí, a tak neztrácejí pozornost. Malé skupinky a kvalitní lektoři jsou další zárukou vysoké kvality kurzů.

Výuka angličtiny pod vedením zkušených lektorů

Učit se cizím jazykům je dobré tam, kde učení skutečně rozumí. Jazyková škola Rybička Praha to jsou čtrnáctileté zkušenosti, které jsou zárukou kvality poskytovaných služeb. Na kvalitě a úspěších, které žáci bez rozdílu věku dosahují, mají největší podíl zkušení a kvalitní lektoři. Zvládají jak výuku dospělých, tak i specifika jazykového vzdělávání dětí. Kurzy angličtiny pro děti jsou metodicky perfektně propracované a vytvářejí ucelený blok nejrůznějších aktivit ve vyučování. Důraz je kladen především na hru a zábavu s cílem získání kvalitních základů pro komunikaci.