Nezapomenutelný čajový zážitek

Exotický bílý čaj Basilur Bouquet White Magic vám zajistí nezapomenutelný čajový zážitek. Jeho jemná a specifická chuť je velice příjemná. Vůně je zajímavě exotická. Tento čaj oolong se vyrábí prastarým tradičním způsobem, a tím se zjasní jeho typická chuť i vůně. Přinášíme vám speciální cejlonský černý čaj Basilur v plechovce. Tento čaj je prodáván ve speciální […]

Exotický bílý čaj Basilur Bouquet White Magic vám zajistí nezapomenutelný čajový zážitek. Jeho jemná a specifická chuť je velice příjemná. Vůně je zajímavě exotická. Tento čaj oolong se vyrábí prastarým tradičním způsobem, a tím se zjasní jeho typická chuť i vůně.
Přinášíme vám speciální cejlonský černý čaj Basilur v plechovce. Tento čaj je prodáván ve speciální plechovce. Ve spodní části plechovky je přírodní černý cejlonský čaj. V horní části plechovky je speciální směs černého cejlonského čaje, bylin a ovoce, konkrétně chrpy, světlice barvířské, měsíčku lékařského, ananasu, manga, vanilky a skořice.

Černé čaje

Černý čaj Basilur má mnoho druhů. Je to například Dimbula, Earl Grey, Darjeeling, nebo English Afternoon. K dostání jsou jak v běžném balení, tak v luxusních plechovkách.