15AH, San Francisco

California, United States.

Send Your Mail At:

info@elitesupport.com

Working Hours

Mon-Sat: 9.30am To 7.00pm

Title

Autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et dolore feugait

Nejlepší kurzy asertivity

Uvítali byste, kdybyste měli tu schopnost se lépe domlouvat s lidmi? Chtěli byste si užívat ony pocity, že vás všichni poslouchají a také toho, že se sebou zkrátka nenecháte manipulovat a to ani šikovnými a zkušenými prodejci, kteří jsou dnes na každém rohu? Pak se hodí znát pravidla asertivního chování a komunikace! Právě asertivita se to, co je důležité jak v chování a komunikaci pracovní či soukromé. Občas je třeba někoho přesvědčit o tom, že ta vaše pravda je zkrátka správná a že právě vy máte ten nejlepší nápad, který by bylo třeba realizovat. Občas je třeba říci ne, když vám nabízí obchodníci produkty, o které nestojíte a nehodláte si od nich takříkajíc vykecat díru do hlavy. Zúčastněte se našeho kurzu asertivity a uvidíte, že to všechno zvládnete opravdu hravě!

Okuste kouzlo domluvy

Chtěli byste to tedy vyzkoušet? Přijďte tedy k nám a ve čtyřiapadesáti minutách videa, kterým vás provede Aleš Slanina, se dozvíte, co je vlastně asertivní zpětná vazba, naučíte se jak ovládnout takzvaný „já jazyk“ a také se naučíte, jak se bránit již dříve zmiňované manipulaci!

Nejlepší kurzy asertivity
5 (100%)1