Nejkrásnější rána

Když máte volný den, je ložnice právě ta místnost, kde si chcete ráno trochu déle pospat a odpočinout. Pozorný partner Vám často přinese snídani do postele a nebo naopak Vy jemu. Pokud máte malé děti, přiběhnou za Vámi a Vy si uvědomujete, jak krásná mohou být víkendová rána, když se můžete rozmazlovat a užívat […]

Když máte volný den, je ložnice právě ta místnost, kde si chcete ráno trochu déle pospat a odpočinout. Pozorný partner Vám často přinese snídani do postele a nebo naopak Vy jemu. Pokud máte malé děti, přiběhnou za Vámi a Vy si uvědomujete, jak krásná mohou být víkendová rána, když se můžete rozmazlovat a užívat si ranní probuzení a objímání se svojí rodinou.

Celý den v posteli

Když jsme nemocní nebo máme volný den jen pro sebe, i potom je ložnice tou hlavní místností, v které trávíme svoje chvíle uzdravování či relaxace. Sem si nosíme všechny svoje radosti i starosti. Ženy zde mívají svůj koutek v podobě toaletního stolku, u kterého se krášlí, hýčkají a připravují na slavnostní chvíle. Ukládají si do něj všechny svoje kosmetické potřeby a drobné ženské věci.