Nebude se Vám chtít domů

Zvolíte-li místo pobytu své dovolené kraj kolem Máchova jezera, nebudete chtít odjet zpátky domů. A to mi věřte. Můžete bydlet v hotelu, který si sami vyberete, vykoupat se, kdy budete chtít a u vody si dát plážový volejbal nebo nohejbal. Zapůjčit si vodní šlapadla, kánoe, nebo si zajezdit na vodních lyžích. Vždycky budete mít po ruce […]

Zvolíte-li místo pobytu své dovolené kraj kolem Máchova jezera, nebudete chtít odjet zpátky domů. A to mi věřte. Můžete bydlet v hotelu, který si sami vyberete, vykoupat se, kdy budete chtít a u vody si dát plážový volejbal nebo nohejbal. Zapůjčit si vodní šlapadla, kánoe, nebo si zajezdit na vodních lyžích. Vždycky budete mít po ruce stánek s občerstvením, abyste mohli svlažit svá vyschlá hrdla.

Výletům zdar!

Nebude-li až tak dobré počasí na vyvalení se na pláži, pak je tu možnost vyhlídkové plavby parníkem. Nebo jízda na koních o kousek dál. Určitě byste měli navštívit hrad Bezděz, který je rozdělen na tři paláce. A je to vážně zajímavá prohlídka! Poblíž je i hrad Kokořín nebo Houska. Nevím, jestli Vám bude čtrnáct dní stačit na procházky tímto krajem.