15AH, San Francisco

California, United States.

Send Your Mail At:

info@elitesupport.com

Working Hours

Mon-Sat: 9.30am To 7.00pm

Title

Autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et dolore feugait

Název kvalitní krmivo může někdy klamat

Pokud si prohlédnete etikety krmiv, která podáváte svým miláčkům, spojení kvalitní krmivo najdete pravděpodobně na všech. Ne vždy se ale opravdu jedná o kvalitní krmivo. Chcete opravdu pro Vašeho psa či kočku kvalitní krmivo? Pak je potřeba zohlednit nejen cenu, ale především pečlivě prostudovat složení. Bohužel často se v supermarketech objevují krmiva s nízkou kvalitou vstupních surovin a velmi nízkým obsahem masa. Možná budete argumentovat, že Vašemu pejskovi chutná. To však neznamená, že se jedná o kvalitní krmivo. Směsi levných obilovin, vedlejších živočišných a rostlinných produktů mohou při dlouhodobém podávání dokonce způsobit zdravotní problémy Vašeho miláčka.

Prověřená krmiva od nás

Stejně jako Vám, i nám záleží na zdraví Vašich psů a koček. U nás nakoupíte tzv. prémiová a superprémiová krmiva se zárukou, že získáváte opravdu kvalitní krmivo podložené nejen perfektním a vyváženým složením, ale prověřené a oceněné krmivo nezávislými odborníky. U těchto krmiv zaručujeme nejvyšší kvalitu vstupních surovin. Tzv. superprémiová krmiva jsou vhodná především pro štěňátka obecně a pro štěňátka velkých plemen nepostradatelná. Jste si jistě vědomi, jaké nevratné zdravotní komplikace zanedbání té správné výživy u štěňat může mít následky.

Název kvalitní krmivo může někdy klamat
4 (80%)4