Název kvalitní krmivo může někdy klamat

Pokud si prohlédnete etikety krmiv, která podáváte svým miláčkům, spojení kvalitní krmivo najdete pravděpodobně na všech. Ne vždy se ale opravdu jedná o kvalitní krmivo. Chcete opravdu pro Vašeho psa či kočku kvalitní krmivo? Pak je potřeba zohlednit nejen cenu, ale především pečlivě prostudovat složení. Bohužel často se v supermarketech objevují krmiva s nízkou kvalitou vstupních surovin […]

Pokud si prohlédnete etikety krmiv, která podáváte svým miláčkům, spojení kvalitní krmivo najdete pravděpodobně na všech. Ne vždy se ale opravdu jedná o kvalitní krmivo. Chcete opravdu pro Vašeho psa či kočku kvalitní krmivo? Pak je potřeba zohlednit nejen cenu, ale především pečlivě prostudovat složení. Bohužel často se v supermarketech objevují krmiva s nízkou kvalitou vstupních surovin a velmi nízkým obsahem masa. Možná budete argumentovat, že Vašemu pejskovi chutná. To však neznamená, že se jedná o kvalitní krmivo. Směsi levných obilovin, vedlejších živočišných a rostlinných produktů mohou při dlouhodobém podávání dokonce způsobit zdravotní problémy Vašeho miláčka.

Prověřená krmiva od nás

Stejně jako Vám, i nám záleží na zdraví Vašich psů a koček. U nás nakoupíte tzv. prémiová a superprémiová krmiva se zárukou, že získáváte opravdu kvalitní krmivo podložené nejen perfektním a vyváženým složením, ale prověřené a oceněné krmivo nezávislými odborníky. U těchto krmiv zaručujeme nejvyšší kvalitu vstupních surovin. Tzv. superprémiová krmiva jsou vhodná především pro štěňátka obecně a pro štěňátka velkých plemen nepostradatelná. Jste si jistě vědomi, jaké nevratné zdravotní komplikace zanedbání té správné výživy u štěňat může mít následky.