Naše vizitky pro vaši potřebu

http://www.razitkacentrum.cz/ Nabízíme vám nejrůznější řady produktů. Razítko Green Line je vyrobené co nejvíce ekologicky, z recyklovatelných a obnovitelných materiálů, a je CO2 neutrální. Máme mnoho dalších zajímavých produktů, ať se jedná o razítka nebo vizitky. Nabízíme vám například razítka, při jejich výrobě jsou použity odpady vznikající při výrobě papíru. Takže všem, kteří se chtějí chovat ekologicky, […]

http://www.razitkacentrum.cz/ Nabízíme vám nejrůznější řady produktů. Razítko Green Line je vyrobené co nejvíce ekologicky, z recyklovatelných a obnovitelných materiálů, a je CO2 neutrální. Máme mnoho dalších zajímavých produktů, ať se jedná o razítka nebo vizitky.
Nabízíme vám například razítka, při jejich výrobě jsou použity odpady vznikající při výrobě papíru. Takže všem, kteří se chtějí chovat ekologicky, máme co nabídnout. Můžete si objednat i razítko s antimikrobiální úpravou. Je vhodné do každého prostředí, ve kterém je zapotřebí bránit přenosu a množení bakterií.

Razítka pro častější použití

Máme pro vás i razítko vhodné pro náročnější a častější použití. Je vyrobeno z kovu a plastu. Může být textové, datumové i číslovací. Nabízíme jej v mnoha tvarech a provedeních.