Nábytek na míru v mnoha barevných kombinacích

Pokud zvažujete koupi nábytku na míru, měli byste se zastavit v naší prodejně nebo alespoň navštívit naše internetové stránky. Můžeme Vám nabídnout například kvalitní vestavěné skříně http://www.sten-skrine.cz/ , noční stolky nebo celé kuchyně vyrobené na míru. Samozřejmě, že si můžete vybrat z jakého materiálu budeme nábytek vyrábět. Stejně tak je samozřejmé, že si můžete zvolit i barvu nábytku. […]

Pokud zvažujete koupi nábytku na míru, měli byste se zastavit v naší prodejně nebo alespoň navštívit naše internetové stránky. Můžeme Vám nabídnout například kvalitní vestavěné skříně http://www.sten-skrine.cz/ , noční stolky nebo celé kuchyně vyrobené na míru. Samozřejmě, že si můžete vybrat z jakého materiálu budeme nábytek vyrábět. Stejně tak je samozřejmé, že si můžete zvolit i barvu nábytku.

Návrhy v 3D studiu

V našem grafickém studiu navrhujeme veškerý nábytek na míru. Tento program automaticky po dokončení práce zhodnotí cenu nejen samotného nábytku, ale také i cenu převozu a montáž nábytku. Vždy se snažíme, aby naši zákazníci byli s našimi službami spokojeni, a vždy preferujeme individuální přístup. Jsme známí tím, že se se zákazníky vždy dohodneme.