Mužnost

Erekce je pro muže velice důležitá. Je to, jako kdyby to nebyli oni, když mají s něčím takovým problémy. To si pak my ženy s nimi užijeme, a to teď myslím opravdu v tom opačném slova smyslu, v tom ironickém slova smyslu, protože jakmile mají s něčím takovým problém, tak je zle. Nejsou to oni, promění se v úplně jiného […]

Erekce je pro muže velice důležitá. Je to, jako kdyby to nebyli oni, když mají s něčím takovým problémy. To si pak my ženy s nimi užijeme, a to teď myslím opravdu v tom opačném slova smyslu, v tom ironickém slova smyslu, protože jakmile mají s něčím takovým problém, tak je zle. Nejsou to oni, promění se v úplně jiného člověka, které nikdo nepoznává, ani vy samy pak nevěříte, koho jste si to vlastně vzaly za muže. Je to prostě úplně jiný člověk.

Naštěstí všechno má své řešení

Všechno se dá naštěstí nějak vyřešit, takže pokud zrovna nenaženete svého muže k lékaři, což se málokteré z nás upřímně povede, protože oni přece jsou ti kingové a nepotřebují s ničím pomoci, natožpak jít k lékaři, tak existují různé jiné přípravky, které v tomto mohou opravdu pomoci a to na skvělé úrovni, kdy nepoznáte žádný rozdíl.