Místo, kam pojedeme na dovolenou, jsme vybrali snad dobře

Dlouho jsme přemýšleli, a váhali, kam pojedeme letos na dovolenou. Samozřejmě jsme chtěli vybrat místo, kde je možnost koupání, protože to k létu prostě tak nějak patří. Na koupání, se těší celá rodina. Vybrali jsme místo, které je podle nás ideální k prožití hezké dovolené. Je to na Máchově jezeře ubytování. Určitě se nám tam bude […]

Dlouho jsme přemýšleli, a váhali, kam pojedeme letos na dovolenou. Samozřejmě jsme chtěli vybrat místo, kde je možnost koupání, protože to k létu prostě tak nějak patří. Na koupání, se těší celá rodina. Vybrali jsme místo, které je podle nás ideální k prožití hezké dovolené. Je to na Máchově jezeře ubytování.

Určitě se nám tam bude líbit

Naši známí tam byli vloni, a nemůžou si to vynachválit. Ukázali nám fotografie, z jejich dovolené, a moc se nám líbily. Určitě tam budeme spokojeni také. Koupání, o které nám tolik jde, si tam užijeme do sytosti. Příroda, kterou máme tak rádi, je tam všude kolem krásná, takže budeme mít večer po koupání kam chodit na procházky. Bude to dovolená našich snů.