Mějte čas na své koníčky

Jak si udržovat postavu? Jak trávit svůj volný čas? Kde najít dobré kamarády a kamarádky? Proč chodit na tréninky a trénovat? No protože se pak cítíte skvěle, potkáváte ty fajn lidi, protože sport prostě patří k životu a pomáhá vás udržovat v kondici. A co už vám zase dochází a potřebujete nové? No přece sportovní oblečení! Když […]

Jak si udržovat postavu? Jak trávit svůj volný čas? Kde najít dobré kamarády a kamarádky? Proč chodit na tréninky a trénovat? No protože se pak cítíte skvěle, potkáváte ty fajn lidi, protože sport prostě patří k životu a pomáhá vás udržovat v kondici. A co už vám zase dochází a potřebujete nové? No přece sportovní oblečení!

Když z koníčku se stane kůň

Občas se najdou takoví nadšenci, kteří svým koníčkům zcela propadnou. Z plavání pro radost se stane sport, kde sbíráte jednu medaili za druhou, z tanečního cvičení před spaním se stane kurs, kterému velíte a kam chodí tančit dalších třicet žen, toužících po lepší postavě. Takže, milý Ježíšku, už víš, co chci pod stromeček? Sportovní oblečení. A klidně i dvojmo nebo trojmo. Beru všechno!