15AH, San Francisco

California, United States.

Send Your Mail At:

info@elitesupport.com

Working Hours

Mon-Sat: 9.30am To 7.00pm

Title

Autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et dolore feugait

Lamelové rošty pro různé typy matrací

Snad každý člověk rád odpočívá na lůžku a někdy třeba i jen tím, že si čte a nespí. Právě pro tyto lidi vymysleli tvůrci postelí ideální polohovací laťkový rám, který podepírá matraci a je možné ho napolohovat do mírně vzpřímené polohy. Tento způsob lůžka je příjemnější variantou i pro dlouhodobě ležící pacienty, kteří potřebují mírnější sklon bez použití polštáře. Výhodou je, že si míru sklonu může každý uzpůsobit podle svých potřeb. Zároveň je výhodou i nosnost podobného řešení, kdy se uživatelé nemusí obávat, že by větší právě větší váha byla problém. Toto řešení vám umožní kvalitní a spokojený spánek, který je základem pro dlouhý a pohodový život. Pohodlí takové postele je více než zřejmé a zároveň vás jistě i příjemně překvapí cena, která je více než příznivá.

Pohodlí především

Když se zeptáte, co je důležité pro kvalitní spánek, jistě se dovíte, že přece kvalitní postel. Ano, je to tak, a nejen postel, na které spíte, ale hlavně to, z čeho se kompletně skládá. Celková konstrukce je důležitá a také materiál, ze které je lůžko vyrobené. Ať už si vyberete dřevěnou konstrukci, železnou nebo koženkovou, vždy bude velmi důležité, jak budou vyrobeny lamelové rošty uvnitř. Jejich funkce je opěrná pro matraci a tím i celkově důležitá pro váhu a tělesné proporce člověka. Můžete si vybrat různé druhy, od polohovacích, přes pevné a klasické laťkové provedení. Zároveň vás možná překvapí, že výrobci dokonce připravili i motorové polohování Primaflex, které vás zaujme nejen svou funkčností, ale také příznivou cenou.

Lamelové rošty pro různé typy matrací
4.8 (95%)4