Kompletní nábytek

Prodáváme Mobilní domy pro sezonní i celoroční využití. Máme dlouholeté zkušenosti s jejich dovozem, prodejem a usazením. Zajistíme i přepravu mobilheimů po České republice, a jejich umístění. Snažíme se vyhovět všem v jejich představě o cenově přijatelném a mobilním bydlení. Mobilní domy představují horší způsob manipulace než karavany. Dopravují se na větší vzdálenosti na podvalu, někdy je […]

Prodáváme Mobilní domy pro sezonní i celoroční využití. Máme dlouholeté zkušenosti s jejich dovozem, prodejem a usazením. Zajistíme i přepravu mobilheimů po České republice, a jejich umístění.
Snažíme se vyhovět všem v jejich představě o cenově přijatelném a mobilním bydlení. Mobilní domy představují horší způsob manipulace než karavany. Dopravují se na větší vzdálenosti na podvalu, někdy je k jejich umístění potřeba jeřáb. Na kratší vzdálenosti se mohou přepravovat pomocí tažného zařízení, po neveřejných komunikacích.

Oblíbenost ve světě i u nás

Mobilní domy jsou velice oblíbené ve světě, hlavně v USA, velké Británii, Francii nebo Holandsku, U nás získávají také na popularitě, díky jejich mnohočetnému způsobu využití.