Každý z vás si vybere tu, co potřebuje

Magnetické tabule jsou hodně používané ve škole. Jejich cena se odvíjí od velikosti a druhu rámu na výrobku. Nejlevnější je s dřevěným rámem. Vyrábí se jedno nebo dvou křídlo. Dají se na zdi posunovat nahoru a dolů, což je velká výhoda pro každého, kdo ji využívá. Na psaní se používají speciální fixy, které nedělají rýhy a […]

Magnetické tabule jsou hodně používané ve škole. Jejich cena se odvíjí od velikosti a druhu rámu na výrobku. Nejlevnější je s dřevěným rámem. Vyrábí se jedno nebo dvou křídlo. Dají se na zdi posunovat nahoru a dolů, což je velká výhoda pro každého, kdo ji využívá. Na psaní se používají speciální fixy, které nedělají rýhy a jdou dobře vidět. Nesprávné písmo máte možnost smazat velmi lehce a píšete dál, co potřebujete.

Málo kdo se bez nich obejdete

S magnetickými tabulemi se setkáváme hlavně v budovách školy. Slouží k vyučování žáků, kde napíšete všechny důležité informace pro všechny. Jsou z kvalitního materiálu, který má výhodu, že se nedeformuje a nemění žádnou barvu. Snadno se na ni píše a lehce se písmo smaže. Každý vyučující je překvapen s takovým výrobkem, který všem vyhovuje.