Jeseníky, jasná volba!

Toužíte si užít dovolenou, nebo hledáte místo, kde byste rádi strávili volný čas? Nabízíme vám ubytování Jeseníky, kdy máte možnost ubytovat se v místech, kde leží hotel jež je nejmoderněji a nejlépe vybaven v oblasti přírodní rezervace Praděd. Ubytování Jeseníky pro vás má pokoje o 1 – 5 lůžek, kdy si můžete vybrat pokoje různě velké a […]

Toužíte si užít dovolenou, nebo hledáte místo, kde byste rádi strávili volný čas? Nabízíme vám ubytování Jeseníky, kdy máte možnost ubytovat se v místech, kde leží hotel jež je nejmoderněji a nejlépe vybaven v oblasti přírodní rezervace Praděd.
Ubytování Jeseníky pro vás má pokoje o 1 – 5 lůžek, kdy si můžete vybrat pokoje různě velké a také různě členěné. Nabízíme vám pohodlné ubytování po celý rok, kdy se můžete ubytovat nejen při své dovolené, ale i pokud jste firma, škola v přírodě, či lyžařský kurz.

Nabízíme slevové balíčky

Ubytování Jeseníky nabízí slevové balíčky. Navštivte naši restauraci, vinárnu, či kavárnu. Přijďte si zacvičit do fitness. Navštivte naše wellness centrum, kde je pro vás připravená finská, parní a infrasauna, vířivka a podobné procedury. V hotelu si můžete půjčit běžky, anebo snowboard.