Inzerce práce zdarma

Myslíte si, že už jste vyčerpali všechny možnosti, jak si najít zaměstnání? Že už jste projeli všechny pracovní portály, které na internetu jsou? Pokud jste ještě nenavštívili portál inzerce práce zdarma, tak jste všechny možnosti nevyčerpali. Chcete výraznou propagaci Vaší firmy? I s tím si umí server inzerce zdarma poradit. Jednou z nejúčinnějších firem propagace je email […]

Myslíte si, že už jste vyčerpali všechny možnosti, jak si najít zaměstnání? Že už jste projeli všechny pracovní portály, které na internetu jsou? Pokud jste ještě nenavštívili portál inzerce práce zdarma, tak jste všechny možnosti nevyčerpali.
Chcete výraznou propagaci Vaší firmy? I s tím si umí server inzerce zdarma poradit. Jednou z nejúčinnějších firem propagace je email marketing. Jednoduše a levně oslovíte velké množství potenciálních zákazníků.

Jak přihlásit projekt

Inzerce práce zdarma se snaží pomáhat potřebným, a proto zveřejňuje kvalitní neziskové projekty. Máte-li v hlavě dobrý projekt, tak neváhejte a přihlaste ho. My ho posoudíme, pokud ho schválíme, pak Vám vytvoříme mikrostránku a vytvoříme virtuální účet. V případě, že hodnota virtuálního účtu dosáhne požadované částky, pak vyzvete sponzory, aby přislíbenou částku proplatili.