15AH, San Francisco

California, United States.

Send Your Mail At:

info@elitesupport.com

Working Hours

Mon-Sat: 9.30am To 7.00pm

Title

Autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et dolore feugait

Čím se blýsknete

http://www.cukrarkam.cz/Jedly-papir-Hello-Kitty-s-muffinem Už se jistě všichni těší, čím se blýsknete při další rodinné oslavě. Pokud vám dochází inspirace, prohlédněte si naši fotogalerii včetně receptů, kterou najdete dělenou podle druhu oslav. Kromě toho u nás nakoupíte široký cukrářský sortiment od potahových a marcipánových hmot, přes různá barviva, polevy, pravou čokoládu, ale i dortové formy profesionální kvality, formy na čokoládu, na zmrzlinu, vykrajovátka, servírovací pomůcky až po návody a pomůcky na modelaci, jako jsou hladítky nebo lesk ve spreji. http://www.colorshop.cz/spreje-barevne-c290/ Vše, co si u nás objednáte, vám doručíme balíkem Českou poštou nebo kurýrní službou v co nejkratším čase.

První cukrovinka na světě

Marcipánová hmota má dlouhou historii a ve své době byla první cukrovinkou na světě. Je vyrobena z čistých loupaných a namletých sladkých mandlí a z kvalitního cukru. Pochází z dálného Orientu a ve své době byla využívána nejen jako dezert, ale také jako léčebná kúra. V současnosti se nejčastěji využívá na potahování dortu, modelaci různých ozdobných figurek, ale také jako náplň do pralinek a bonbonů.

Čím se blýsknete
3 (60%)2