Chytré hodinky Pebble

Hodinky už nejsou tak obyčejným zařízením, jakým bývaly. Jednu dobu byly dokonce skoro úplně nahrazeny mobilními telefony, které nabízely daleko více možností, než jen malé zařízení na vašem zápěstí. Nyní se ale móda hodinek vrací a to hlavně chytré hodinky Pebble. Protože budete koukat, co vše dokážou. Mohlo by se zdát, že hodinky na naší ruce […]

Hodinky už nejsou tak obyčejným zařízením, jakým bývaly. Jednu dobu byly dokonce skoro úplně nahrazeny mobilními telefony, které nabízely daleko více možností, než jen malé zařízení na vašem zápěstí. Nyní se ale móda hodinek vrací a to hlavně chytré hodinky Pebble. Protože budete koukat, co vše dokážou.
Mohlo by se zdát, že hodinky na naší ruce už toho pro nás nemají moc co nabídnout. Opak je ale pravdou. Přestože jsme je doposud nosili spíše jen jako módní doplněk, nyní nám nabízí chytré hodinky Pebble zase něco nového. Tím je bezdrátové propojení s mobilním telefonem, čímž můžeme přijímat zprávy, hovory, či upozornění z Facebooku přímo na naši ruku.

Sms zprávy

Přečtěte si svou přijatou sms zprávu diskrétně na svých chytré hodinky Pebble. Protože dnes už je to možné.