15AH, San Francisco

California, United States.

Send Your Mail At:

info@elitesupport.com

Working Hours

Mon-Sat: 9.30am To 7.00pm

Title

Autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et dolore feugait

Chtěla jste být někým jiným

Od doby, kdy se vám přihodil ten nemilý incident už o víně ani nepřemýšlíte. Už vás ani náhodou nenapadne, že byste ještě někdy chtěla zazářit na večírku, kde teče pravda proudem. To jste si tenkrát dala nepříjemně do těla, protože jste si nachystala větší sousto, než jste byla schopná pozřít. Ale všichni víme, jaké to je, když je člověk mladý. Cítí se být králem světa a ani na vteřinu si není ochotný připustit, že by nedokázal něco, co si předsevzal, zvlášť když se jedná o otázku cti.

Není to tak jednoduché

Vaše čest tenkrát spočívala v tom, že jste se rozhodla, že všem ukážete, kdo se ve vás ve skutečnosti skrývá, a že jednou provždy zatočíte s pomluvami, které vás vykreslují jako odtažitou spořádanou holku, která si hledí jen školy a svých povinností a se kterou není žádná zábava. Takže jste se rozhodla obhájit tím, že všem ukážete, kolik toho vypijete. A tak jste toho vypila hodně, to ostatně nebylo nic náročného. Ovšem hrubě jste podcenila své reálné možnosti a odolnost svého žaludku, takže konečným výsledkem vaší show bylo, že jste zvracela celý večer a celé ráno, a to vám dodnes slouží jako ponaučení.

Chtěla jste být někým jiným
3.7 (73.33%)3