Bydlete ve svém

Nebaví vás bydlení v bytě, protože toužíte mít vlastní dům? Máte pocit, že si tento sen nikdy nesplníte? Omyl. Můžete si pořídit svůj vlastní dům a to velmi levně a to dokonce levněji než byt v panelovém domě. Mobilní domy a také mobilní dřevostavby představují plnohodnotné bydlení ve kterých můžete žít a které můžete užívat buď jako […]

Nebaví vás bydlení v bytě, protože toužíte mít vlastní dům? Máte pocit, že si tento sen nikdy nesplníte? Omyl. Můžete si pořídit svůj vlastní dům a to velmi levně a to dokonce levněji než byt v panelovém domě. Mobilní domy a také mobilní dřevostavby představují plnohodnotné bydlení ve kterých můžete žít a které můžete užívat buď jako víkendové chaty, nebo je mít jako celoroční bydlení. Tyto stavby nepotřebují stavební povolení.

Bydlete rychle a levně

Bydlete rychle a levně ve svém vlastním domě a to buď v mobilním domě, nebo v mobilní dřevostavbě. Mobilní dřevostavby se montují na místě, nebo v hale k tomu určené a následně se pak převezou. A za kolik je pořídíte? Tomu neuvěříte, 350 000 Kč vám bude na koupi tohoto typu domu stačit a mobilní domy vás vyjdou ještě levněji, dokonce i se zařízením, jako je vestavěný nábytek, kuchyňská linka a kuchyňské spotřebiče.