Barevné a mrazivé potěšení

Dovolená u moře nebo v naší vlasti? Výlet, či jen odpočinková procházka? Bez čeho by ani jedno nebylo tím dokonalým? Kdybyste si nenechali natočit zmrzlinu. Mrazivou pochoutku s oblíbenou příchutí, na kterou se každé léto těší nejen děti, ale i dospělí. V kornoutku, když něžně po něm stéká vaše oblíbená jahodová nebo čokoládová. Nezapomeňte si jí dopřát, ani […]

Dovolená u moře nebo v naší vlasti? Výlet, či jen odpočinková procházka? Bez čeho by ani jedno nebylo tím dokonalým? Kdybyste si nenechali natočit zmrzlinu. Mrazivou pochoutku s oblíbenou příchutí, na kterou se každé léto těší nejen děti, ale i dospělí. V kornoutku, když něžně po něm stéká vaše oblíbená jahodová nebo čokoládová. Nezapomeňte si jí dopřát, ani vy.

Co si dát v horký letní den, jako dezert?

Nemáte chuť na zákusek ani horkou čokoládu? Nejsou to ani palačinky, či šlehačkový pohár? Potom byste si mohli natočit zmrzlinu. To je právě to, na co máte v horkém letním dnu na mysli? Tak se už nenechte zdržovat a dejte si třeba míchanou, kde si najednou vychutnáte vanilkovou i čokoládovou. Nebo jahodovou a citrónovou? Máte vždycky na výběr.