Baletka

Krabičková dieta Prahabude jistě dobrá volba i pro baletku. Jedná se o velmi náročné povolání. Ráno musí člověk brzy vstávat a pospíchat na dopolední trénink. Potom je nějaký čas na oběd a odpolední odpočinek, ale již za pár hodin následuje opět protahování a opakování si vystoupení. Večer často následuje ještě nějaké důležité představení. Kvalitní stravování […]

Krabičková dieta Prahabude jistě dobrá volba i pro baletku. Jedná se o velmi náročné povolání. Ráno musí člověk brzy vstávat a pospíchat na dopolední trénink. Potom je nějaký čas na oběd a odpolední odpočinek, ale již za pár hodin následuje opět protahování a opakování si vystoupení. Večer často následuje ještě nějaké důležité představení. Kvalitní stravování je pro každou baletku klíčové. Potřebujete prostě dostatek energie, kterou získáte jedině kvalitní stravou.

Tanečnice

Krabičková dieta Praha je velmi oblíbená u nejrůznějších tanečnic. Ať už pracujete jako tanečnice v nějakém novém muzikálu nebo se tanci třeba věnujete závodně, jistě často řešíte, co si dnes uvaříte na oběd a na večeři. Důležité jsou rovněž svačiny v průběhu dne. Není vhodné jíst pouze dvakrát nebo třikrát denně. Využijte našich služeb a určitě budete spokojená. Nabízíme kvalitu za rozumné ceny, což v dnešní době ocení jistě každý z Vás.